Zoopark Statek u Merlina
6.6 - 7.6.2026 Martina hovorí:
Moc pěkné místo, klidné. Užijte si luxus stání na velké ploše uprostřed luk a polí s pěknými rozhledy kolem.
Strávili jsme zde jednu noc s osmiletou vnučkou a moc se jí líbilo, že jsme byli součástí ZOO parku.
Měli jsme jen trochu smůlu, že probíhal dětský víkend a my mohli na stanoviště až v 17 hod. , což jindy asi nebývá.


Moc pěkné místo, klidné. Užijte si luxus stání na velké ploše uprostřed luk a polí s pěknými rozhledy kolem.
Strávili jsme zde jednu noc s osmiletou vnučkou a moc se jí líbilo, že jsme byli součástí ZOO parku.
Měli jsme jen trochu smůlu, že probíhal dětský víkend a my mohli na stanoviště až v 17 hod. , což jindy asi nebývá.




