Vyhľadávanie pozemku

Kategorie

Pozemky

Nalezená lokalita:

zobrazit na mapě

Pozemky v lokalitě:

Brunov - vyhlad na Myjavu / View of Myjava city
Přidat mezi oblíbené


7 €

7 €

5 €

0 €

0 €
Skromne miesto na prenocovanie na okraji pola s krasnym vyhladom do doliny.
Roky sme ako rodina cestovali s nasim mini-karavanom a vzdy sme boli radi ked sa nam podarilo najst na prenocovanie nieco viac ako len neosobny, preplneny kemp.
Uz par rokov necestujeme, ale ked som objavil tuto stranku rozhodol som sa na nasom starom pozemku ponuknut aj ostatnym to co sme my tak casto hladali.
Aktualne nemame cas miesto vylepsovat, preto je to aktualne len skromne ale zlate miesto na zaparkovanie a prenocovanie s vykladom a s dedinskou studnou na doplnenie vody, ale dufam ze jedneho dna sa k tomu dostaneme a budeme schopni ponuknut viac.

ENGLISH:
A modest place to spend the night on the edge of the field with a beautiful view of the valley.
We have been traveling with our mini-caravan for years as a family and we have always been happy when we managed to find something more than an impersonal, crowded camp for an overnight stay.
We haven't traveled for a few years, but when I discovered this site, I decided to offer what we were so often looking for on our old land.
Currently, we do not have time to improve the place, so it is pretty basic but cute place for an overnight with a view and a village well to refill your water, but I hope we will get to it one day and be able to offer more.
základné parametre
Na pozemok je voľný prístup. Čo to znamená?
Rezervácia je potvrdená okamžite po zaplatení. Čo to znamená?
Na pozemku je priestor pre 3 samostatné rezervácie. Čo to znamená?
Presné umiestnenie obdržíte po rezervácii termínu, orientačná mapa je nižšie na stránke. Prečo?
Kontakt na majiteľa obdržíte po rezervácii termínu. Prečo?
vybavenie
toaleta - Zachod mame pri garaži zatial len suchy = kadibudka. ENGLISH: So far, we only have a dry toilet near the garage.
pitná voda - Pitna voda je dostupna tak ako pre vsetkych ostatnych v okoli - z dedinskej studne/tocky. ENGLISH: Drinking water is available as for everyone else in the area - from the village well / stream.
ohnisko
sjízdnost
V zimním období může být problém s příjezdem na pozemek
Za deštivého počasí může být ztížený přístup na pozemek

S autom/karavanom je najlepsie parkovat tam ako my na obrazku v profile / v lavom spodnom rohu mapy/, ale ulozit sa mozete na pozemku kam chcete. Najlepsie je prist, zastavit hore na kopci, zist si dole po asfaltke a pozriet ci prejdete po ceste/cervena trasa 1/ alebo hore z kopca odbocit na pole a prist zo zadu /trasa 2 na obrazku v profile/. Ked by ste potom odchadzali zo zadu po poly, treba si nadiist a spravit vacsi obluk /tak ako som nakreslil/ ak by sa smykalo alebo najlahsie len dole kopcom pokracovat po polnej ceste a ta sa pripaja na asfaltku neskor dole. ENGLISH With a car/caravan, it is best to park like us in the picture in the profile / in the lower left corner of the map /, but you can stay anywhere you want. It is best to come, stop at the top of the hill, walk down the asphalt road and see if you can pass the road /route 1/ or turn right on the hill to the field and come from behind / route 2 in the picture in the profile /. If you would then leave from the back on the field, you need to make a bigger turn / as I drew / if it would be slippery or easier is just to continue down the hill on a dirt road and it connects to the asphalt later down.

Omezení průjezdnosti přístupové cesty

Trasa 1- po asfaltovej ceste je lepsia pre mensie auta a karavany. Trasa 2- po polnej ceste je lepsia pre vacsie karavany, ktore by mohli mat problem so stromami na hlavnej ceste. Pristup v dazdi po luke/polnej ceste moze byt narocny. ENGLISH Route 1- by the asphalt road is better for smaller cars and caravans. Route 2 - by the dirt road is better for larger caravans, which could have a problem with trees on the main road. Access in the rain on a meadow / dirt road can be difficult.

aktivity
rybárčenie

8.0 km od pozemku (17 min. autom/ 1 hodinu peso) sa nadzacha Vodná nádrž Stará Myjava

vodné športy

8.0 km od pozemku (17 min. autom/ 1 hodinu peso) sa nadzacha Vodná nádrž Stará Myjava

pěší turistika

20 minut peso od pozemku sa nadzacha Rozhľadňa Poľana

pravidlá

Len zakladne pravidla slusneho spravania :) Nekricat do noci a cakat kto sa ozve, nerozkradat honosne majetky a zlate klucky, nenechavat za sebou odpad a podobne. Behat na adama je povolene :P

ENGLISH:
Just the basic rules of decency :) Do not scream into the night and wait for who will respond, do not steal luxerious property parts such as our golden door knobs, do not leave rubbish behind and so on. Running in your birthday suit is allowed: P

Príchod najskôr: 13:00
Odchod najneskôr: 12:00
Môžem prísť kedykoľvek?

maznáčikovia povolené pravidlá pobytu s psíkmi
zakladanie ohňa povolené
vlastný gril povolený
oslavy a hlučné prejavy zakázané, zachovávaj pokoj i počas dňa viac info
platba v hotovosti a mimo rezervační systém Bezkempu není možná viac info
lokalita
fotky
Hodnotenie od návštevníkov
10.9 - 11.9.2021 Michal říká:
Veľmi pekné a pokojné miesto. Trochu komplikovanejšie vyrovnanie a príjazd s obytným autom.
8.9 - 9.9.2021 Zuzana říká:
Krasne miesto s krasnym vyhladom.
7.9 - 8.9.2021 Adéla říká:
Krásné a klidné spaní, super výhled. Děkujeme:)
22.8 - 24.8.2021 Petr říká:
pekna poloha pozemku, klid a pohoda, dekuji za stanovani
26.8 - 27.8.2021 Miroslav říká:
Krásné místo! Doporučujeme!
Moje cesta
Prespím v: (Co mám vybrat v mém případě?)
-
+
0
-
+
0
-
+
0


Počet osob:
-
+
1
nad 12 rokov
-
+
0
4-12 rokov
-
+
0
0–3 roky


pravidlá pobytu s psíkmi

viac info

Termín:
Príchod - Odchod


Vyberte termín a typ prenocovanie
Přenocování
Servisní poplatek
Celkom
Chcem ísť!
Chcem sa opýtať!

garancia vrátenia peňazí & zamilovanosti